niedziela, 19 czerwca 2016

Powitajmy Xperiona!Imię:  Xperion.
Pseudonim: Nie uznaje skrótów.
Płeć: Basior.
Wiek: 7 lat.
Data Urodzenia: 24.06
Stanowisko: Zabójca.
Charakter: Xperiona da się opisać jednym słowem - inny. I to byłby cały jego charakter. Myśli inaczej, mówi inaczej, robi wszystko inaczej. 
Pomimo tego, że nie wygląda na sympatycznego, na pewno nie rzuci ci się do gardła przy próbie kontaktu. To, że jego wizerunek nie jest podobny do przytulanki, to można z nim normalnie porozmawiać. Czasem rzuci sarkazmem, ale w głębi jest miłym basiorem. Pomocny, czasem trochę samolubny, ale takie przypadki należą do rzadkości. Jest bardzo uparty, co może być dla niego zgubą. Jest to basior doświadczony, zostawił już lata młodości, jak i szczenięce wybryki. Jest bardzo opanowany i ciężko go wyprowadzić z równowagi, chociaż każdy ma jakieś granice. Xperion również je ma. 
Woli raczej trzymać się na uboczu, chociaż towarzystwem nie gardzi. Lubi spokój, choć niegdyś dzień bez ryzyka stracenie życia, to dzień stracony. Wielu twierdzi, że nie ma on za grosz szacunku do innych, ale to nieprawda. 
Rodzina: Wstyd przyznać, ale rodziców nie pamięta.
Partner: Na razie raczej  nie.
Zauroczenie: Chyba nie.
Potomstwo: Brak.
Moce:
  • Ma pewną zdolność, niesamowicie przydatną - potrafi przewidzieć, co dane stworzenie zaraz zrobi. Oj, żebyście wiedzieli ile razy ta umiejętność ratowała jego zad...
  • Potrafi stawać się niewidzialny, bardzo pomaga mu to w polowaniu.
  • Teleportacja - Na razie są to jej początki, potrafi przenieść się o parę metrów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz