Wilcze RPG

Witaj!
Jeśli już tu jesteś, to z pewnością zastanawiasz się, czy nie dołączyć do naszej społeczności. Jeżeli jesteś obeznany w takich blogach, możesz pominąć tą zakładkę, natomiast gdy twoja przygoda się dopiero zaczyna - Znajdziesz tutaj większość odpowiedzi na swoje pytania.

Zanim dołączysz...
...Musisz zapoznać się z regulaminem. Jest w nim wiele informacji, a także niezbędnych zasad, bez których blog nie mógłby funkcjonować.
...Zastanów się nad swoją postacią, którą jest wilk. To TY nim sterujesz i nie może być tak, że twoje dzieło po kilku dniach ci się znudzi i zażądasz jego usunięcia, by zrobić nowego wilka.
...Formularz, to taka "Karta Postaci" twojego wilka. Jest ona niezbędna, aby dołączyć do naszej wilczej społeczności. Nie oszczędzaj słów!

Wataha to rodzina - Nikt tutaj nikogo nie zostawia w potrzebie. Członek watahy ma obowiązek pomagać innemu członkowi stada.
Nie ma czasu na nudę! - W watasze pojawi się wiele nowości. Niektóre są już gotowe, tylko czekają na odpowiedni moment, a inne są jeszcze w fazie planowania. Masz jakiś ciekawy pomysł? Wyślij nam swój pomysł! Więcej w zakładce "Kontakt".
Jest tu wiele ciekawych osób - Możesz je poznać korzystając z czatu na dole strony, lub na Shoutboxie. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że niektóre takie przyjaźnie trwają wiele lat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz