niedziela, 19 czerwca 2016

Powitajmy Erica!

Autor - TheShadowedGrimImię: Eric
Pseudonim: Na drugie imię ma Issa, i tak też najczęściej się do niego zwracają.
Płeć: Basior
Wiek: 3,5 lat
Data Urodzenia: 21.06
Stanowisko: Sędzia
Charakter: Jest wyrafinowany, elegancki. Główną sferą zainteresowania Erica jest zbieranie informacji i przekazywanie ich. Jest zmienny i elastyczny. Sprytny i błyskotliwy, lubi intelektualne konwersacje i szybko się nudzi, gdy nie otrzymuje wystarczającej stymulacji dla swojego umysłu. Umie się oddzielać emocjonalnie od innych, dzięki czemu jest obiektywny, ale może być odbierany jako chłodny i zdystansowany. Łatwo zdobywa wiedzę, lecz nie zawsze jest ona głęboka i wyspecjalizowana, gdyż Eric nie potrafi się dłużej koncentrować na jednym zagadnieniu i szybko zmienia zainteresowania. Ciekawość umożliwia mu zdobycie wszechstronnej wiedzy. Potrafi być obiektywny i podejmować racjonalne działania, nie zakłócone emocjami. Ma cięte, nieco ironiczne poczucie humoru. Łatwo rozprasza się, wiele rzeczy zaczyna i nie kończy. Ma skłonność do żonglowania faktami bez głębszego zaangażowania emocjonalnego. Wieczne powątpiewanie. Tendencja do racjonalizowania uczuć. To dowcipny, uroczy, błyskotliwy flirciarz. Niestały w uczuciach. Typ Piotrusia Pana, wieczny chłopiec.
Rodzina: Matki i ojca nie zna, rodzeństwa nie miał.
Partner: Brak, raczej nie szuka... Ale kto wie.
Zauroczenie: Jest taka jedna wadera...
Potomstwo: Brak
Moce:

  • Potrafi zmienić dla siebie lub dowolnych dwóch istot grawitację, tj. przeniesie dla siebie grawitację na ścianę, podczas gdy inni będą stali na podłodze itd. Gorzej, jeśli zmieni grawitację o 180 stopni i wyleci z atmosfery... 
  • Potrafi zamienić duszę/ciało/jakąś część ciała jednej istoty z duszą/ciałem/itp. innej. 
  • Manipuluje falami dźwięku, może 'zagrać' jakąś melodię, uderzyć w kogoś/coś falami dźwięku, rozbić coś dźwiękiem itp. Dzięki drganiom wyczuwa, kiedy ktoś kłamie, potrafi mówić głosami innych, a także porozumieć się ze zwierzętami czy rozpalić ogień. Wszystko, co związane jest z falami dźwiękowymi, drganiami itd.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz